Telemecanique XXT18A4M12
Ultrasonic Proximity Sensor, 2 M, Barrel, 4-PIN M12, Osisense Xx Series
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页3 年前
Burklin Elektronik
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-50.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
SENSOR PROX INDUCTIVE 4MM CYLIND
Sensors - Proximity Sensors WFI M30 UNSH 15MM
SENSOR PROX INDUCTIVE 10MM CYL
描述
Proximity Sensor Ultrasonic 100cm 12V to 24V
ultrasonic sensor cylindrical M18 - Sn 1 m - transmitter M12 connector
Ultrasonic Sensor, 1M, 24Vdc; Frequency:300Khz; Operating Temperature Min:0°C; Operating Temperature Max:60°C; Beam Divergence:6°; Product Range:Xx Series; Sensing Range Max:1M Rohs Compliant: Yes |Telemecanique Sensors XXT18A4M12