Telemecanique XXT18A3M12
Ultrasonic sensor cylindrical M18 - transmitter Sn 0.6 m - M12 connector
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页3 年前
Burklin Elektronik
Newark
供应链
Country of OriginUSA
Introduction Date2022-02-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Proximity Sensor Ultrasonic 61cm 12V to 24V
Schneider Electric Ultrasonic sensors XX Ultrasone drukschakelaar - XXT18A3M12
Ultrasonic Sensor, 0mm Min, 600mm Max, Cylindrical
ULTRASONIC SENSOR, 610MM, 60DEG C
Ultrasonic Sensor, 610Mm, 24Vdc; Sensing Range Max:610Mm; Frequency:300Khz; Sensitivity:-; Operating Temperature Min:0°C; Operating Temperature Max:60°C; Beam Divergence:6°; Product Range:Osisense Xx Series Rohs Compliant: Yes |Telemecanique Sensors XXT18A3M12