Telemecanique XX918A3C2M12
Ultrasonic Proximity Sensor, 0.5M, Barrel, 4-P M12, Osisense Xx Series
价格与库存
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet6 页0 年前
Burklin Elektronik
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-6.60%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
TraceParts
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
Proximity Sensor Photoelectric Light ON/Dark ON NPN 5mm 5V to 24V 4-Pin
Diffuse Photoelectric Sensor, M12, Right Angle, Cylindrical, Selectable Light On/Dark On, PNP
HoneywellAWM5102VN
Sensor, Airflow; 0 to 10; 60 ms; 10.0 VDC (Typ.); 1 VDC (Typ.); -20 degC; deg
描述
ultrasonic sensor cylindrical M18 - Sn 0.5 m - 4..20 mA - M12 connector
Proximity Sensor Ultrasonic 50cm 12V to 24V