Telemecanique XX7K1A2PAM12
Ultrasonic Proximity Sensor, Type K, 0.25M, No, M12, Osisense Xx Series
数据表和文档
Burklin Elektronik
Datasheet6 页3 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
TodayComponents
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
TraceParts
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
Proximity Sensor Photoelectric Light ON/Dark ON NPN 5mm 5V to 24V 4-Pin
Diffuse Photoelectric Sensor, M12, Right Angle, Cylindrical, Selectable Light On/Dark On, PNP
描述
Proximity Sensor Ultrasonic NO PNP 25cm 12V to 24V