Telemecanique XX6V3A1PAM12
Ultrasonic Proximity Sensor, 2M, Pnp-no Barrel, 4-P M12, Osisense Xx Series
数据表和文档
Newark
Datasheet6 页9 年前
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
相关零件
SENSOR PROX INDUCTIVE 4MM CYLIND
Sensors - Proximity Sensors WFI M30 UNSH 15MM
SENSOR PROX INDUCT 15MM IP67 MOD
HoneywellAWM5102VN
Sensor, Airflow; 0 to 10; 60 ms; 10.0 VDC (Typ.); 1 VDC (Typ.); -20 degC; deg
描述
Proximity Sensor Ultrasonic NO PNP 100cm 12V to 24VDC