Telemecanique XURK1KSMM12
Telemecanique Sensors Diffuse Photoelectric Sensor, Compact Sensor, 9 mm Detection Range
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页3 年前
element14 APAC
Burklin Elektronik
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginHungary
Introduction Date2021-07-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Color Mark Sensor With Teaching Rohs Compliant: Yes |Telemecanique Sensors XURK1KSMM12
Diffuse mode sensor, 9 m, NPN or PNP, 12-24 VDC, M12-connector, IP67, XURK1KSMM12
Schneider Electric Photoelectric sensors XU Lichtsensor energetisch - XURK1KSMM12
DIFFUSE PHOTOELECTRIC SENSOR 9 MM DETECTION RANGE, NPN, PNP OUTPUT, BLOCK STYLE
photoelectric sensor - diffuse - Sn 9 mm - NO or NC - M12 connector
Diffuse Photoelectric Sensor, 9mm Max, 0-5.5V, Rectangular
Schneider PHOTOELECTRIC SENSOR 264V 2A +OPTIONS
Photoelectric Sensor Diffuse NO/NC NPN/PNP 9m
PHOTOELECTRIC SENSORS XU, DIFFUS
PHOTO SENSOR, 18MM, NPN/PNP, 24V; Sensing Range Max: 18mm; Sensing Method: Diffuse; Sensor Output: NPN / PNP; Product Range: OsiSense XU Series; Connection Method: M12 Connector; Supply Voltage DC Min: 12V; Supply Voltage DC M