Telemecanique XUK9APANM12
Reflecting light barrier, 5 m, PNP, 10-36 VDC, M12-connector, IP65, XUK9APANM12
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页3 年前
Newark
Electro Sonic
element14 APAC
Burklin Elektronik
库存历史记录
3 个月趋势:
+53.88%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
TraceParts
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Introduction Date2023-01-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PHOTOELECTRIC SENSOR, RETROREFLECTIVE, M18, 4M RANGE, PNP LO DO, M12 CONNECTOR
Photoelectric Sensor Retro-Reflective Light ON/Dark ON PNP Open Collector 4m 4-Pin
OMRON PHOTOELECTRIC SENSOR, RETROREFLECTIVE, M18, 4M RANGE, NPN LO DO, M12 CONNECTOR, PLASTIC
描述
SENSOR, POL REFLEX, M12, 5M, PNP, NO; Sensor Output: PNP; Sensing Range Max: 5m; Supply Voltage DC Min: 12V; Supply Voltage DC Max: 24V; Output Current: 100mA; Product Range: OsiSense XUK9A Series; Sensing Range: 0m to 5m; Supply Voltage Range DC: 12V to 24V
Sensor, Photoelectric Reflex 5M, PNP Detector Type: Polarised Reflex;Supply Voltage: 10 to 36V dc;Sensing Distance: 5m;Connection Method: M12 Connector;Operating Temperature Range: -25
Retro-Reflective Sensor Dimensions L x W x H: 18 x 50 mm Operating temperature: -25...55 °C Switching interval: 7.5 m Connection: Plug M12 Output: Make Contact (NO) Protection rating: IP65 Sensor type: Retro-Reflective Sensor Operating voltage: 10...30 VDC