Telemecanique XUK1APANM12
Schneider Electric Photoelectric sensors XU Reflectie lichtscherm - XUK1APANM12
数据表和文档
Newark
Datasheet6 页0 年前
Datasheet2 页9 年前
Datasheet56 页13 年前
Electro Sonic
Burklin Elektronik
RS (Formerly Allied Electronics)
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
TraceParts
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
描述
PHOTOELECTRIC SENSOR, 7M, PNP, NO; Sensing Range:0m to 7m; Output Current:100mA; Sensor Output:PNP, NO; Supply Voltage Range DC:12V to 24V
Sensor, Photoelectric Reflex 7M, PNP NO Detector Type: Reflex;Supply Voltage: 10 to 36V dc;Sensing Distance: 7m;Connection Method: M12 Connector;Operating Temperature Range: -25
PHOTOELECTRIC SENSOR, 7M, PNP; Sensing Range Max:7m; Sensing Method:Retroreflective; Sensor Output:PNP; Product Range:OsiSense XU Series; Connection Method:M12 Connector; Supply Voltage DC Min:12V; Supply Voltage DC Max: