Telemecanique XUK0ARCTL10T
Electromechanical Relay 24 to 240VDC 24 to 240VAC 3A (18x50x50)mm DIN Rail Universal Relay
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页7 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
供应链
Country of OriginIndonesia
Introduction Date2019-03-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
AC/DC RELAY UNIVERSAL SUB-COMPACT 10MM CABLE