Telemecanique XUBLBKCNM12T
Schneider Electric Photoelectric sensors XU Eenrichtings lichtscherm - XUBLBKCNM12T
价格与库存
数据表和文档
Burklin Elektronik
Datasheet7 页3 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
描述
Telemecanique Sensors Through Beam Photoelectric Sensor, Barrel Sensor, 0 → 30 m Detection Range
photo-electric sensor - XUB - emitter - laser - 12..24VDC - M12
Telemecanique Sensors XUBLBKCNM12T 光电传感器
RS APAC
Photoelectric Sensor Thru-beam 0.8m
PHOTOELECTRIC SENSORS 18MM LASER
Laser Photo Sensor, Emitter, 100M, 24Vdc; Product Range:Xu Series; Sensing Range Max:100M; Supply Voltage Dc Max:24V; Supply Voltage Dc Min:12V Rohs Compliant: Yes |Telemecanique Sensors XUBLBKCNM12T