Telemecanique XUBLANCNM12
Schneider Electric Photoelectric sensors XU Eenrichtings lichtscherm - XUBLANCNM12
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页3 年前
Burklin Elektronik
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
供应链
Country of OriginFrance
Introduction Date2021-08-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
photo-electric sensor - XUB - thru beam - laser - Sn 100m - 12..24VDC - M12
PHOTOELECTRIC SENSOR, THROUGH BEAM, LASER, SN 100 M, 12 TO 24 V DC, M12
Photoelectric Sensor Thru-beam NO/NC NPN 5.5m
PHOTOELECTRIC SENSORS 18MM LASER
Laser Photo-Electric Sensor, 100M, 24Vdc; Product Range:Xu Series; Output Current:100Ma; Sensing Range Max:100M; Sensor Output Type:Npn; Supply Voltage Dc Max:24V; Supply Voltage Dc Min:12V Rohs Compliant: Yes |Telemecanique Sensors XUBLANCNM12