Telemecanique XUB9BPANM12
Reflecting light barrier, 2 m, PNP, 10-36 VDC, M12-connector, IP67/IP65/IP69K, XUB9BPANM12
数据表和文档
Newark
Datasheet2 页9 年前
Datasheet2 页0 年前
Datasheet56 页13 年前
Electro Sonic
element14 APAC
相关零件
Photoelectric Sensor Retro-Reflective Light ON/Dark ON PNP Open Collector 3m 4-Pin
Retroreflective Photoelectric Sensor, 3000mm Max, Rectangular, Board Mount
描述
SENSOR, POL REFLEX, 2M, PNP, NO; Sensing Range:0m to 2m; Sensor Output1:PNP; Supply Voltage Range DC:12V to 24V; Output Current:100mA; Sensing Range:1m to 5m ;RoHS Compliant: Yes