Telemecanique XUB5ANANM12
Schneider Electric Photoelectric sensors XU Lichtsensor energetisch - XUB5ANANM12
价格与库存
数据表和文档
element14
Datasheet12 页15 年前
Datasheet12 页14 年前
JRH Electronics
Newark
Burklin Elektronik
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
TraceParts
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
Photoelectric Sensor 1m Sensing 10-30V DC M12x1 4-pin Connector Tubular/Threaded N.O. (PNP)
Photoelectric Sensor 700 mm Sensing 10-30V DC M12x1 4-pin Connector Tubular/Threaded N.O. (PNP)
Proximity Sensor Photoelectric Light ON/Dark ON NPN 5mm 5V to 24V 4-Pin
描述
SENSOR, NO, DIFFUSE MODE SENSING MODE, PHOTOELECTRIC, 0 TO 0.8 M (MAX.), PBT
photo-electric sensor - XUB - diffuse - Sn 0.6m - 12..24VDC - M12
PHOTOELECTRIC SENSOR, 600mm, NPN, NO; Output Current:100mA; Sensor Output:NPN, NO; Supply Voltage Range DC:12V to 24V
Photoelectric Sensor Diffuse NO NPN 0.8m
Photoelectric Sensor,Cylindrical,Diffuse
Sensor, Diffuse, M18, Sr 0.6m M12 conn
RS APAC
PHOTO SENSOR, 600MM, NPN-NO, 24V
PHOTOELECTRIC SENSOR 18MM NPN XUB