Telemecanique XUB4ANANM12
Diffuse mode sensor, 0.1 m, NPN, 10-36 VDC, M12-connector, IP67/IP65/IP69K, XUB4ANANM12
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页3 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
TME
供应链
Introduction Date2023-01-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Schneider Electric Photoelectric sensors XU Lichtsensor energetisch - XUB4ANANM12
TELEMECANIQUE SENSORS XUB4ANANM12 Photoelectric Sensor 18Mm Npn Xub
photo-electric sensor - XUB - diffuse - Sn 0.1m - 12..24VDC - M12
Photoelectric Sensor Diffuse NO NPN 0.15m
PHOTO SENSOR, NPN, 100MM, 24V; Sensor Output: NPN; Sensing Range Max: 100mm; Supply Voltage DC Min: 12V; Supply Voltage DC Max: 24V; Output Current: -; Product Range: OsiSense XU Series; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019)