Telemecanique XUB1BPANM12
Reflecting light barrier, 4 m, PNP, 10-36 VDC, M12-connector, IP67/IP65/IP69K, XUB1BPANM12
数据表和文档
Newark
Datasheet2 页9 年前
Datasheet2 页0 年前
element14
Farnell
Electro Sonic
Burklin Elektronik
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
相关零件
OmronE3Z-R86
Omron Retroreflective Photoelectric Sensor, Rectangular Sensor, 4000 mm Detection Range
Proximity sensor, inductive, M8, shielded, 2 mm, DC, 2-wire, NO, M12 connector
Proximity sensor, inductive, M18, shielded, 7 mm, DC, 2-wire, NO, M12 connector
描述
Photo Electric Sensor, 4M, Pnp; Sensing Range Max:4M; Sensing Method:Retroreflective; Sensor Output:Pnp; Product Range:Osisense Xub1B Series; Connection Method:M12 Connector; Supply Voltage Dc Min:12V; Supply Voltage Dc Max:24V; Rohs Compliant: Yes |Schneider Electric XUB1BPANM12