Telemecanique XUB1BNANM12
Reflecting light barrier, 4 m, NPN, 10-36 VDC, M12-connector, IP67/IP65/IP69K, XUB1BNANM12
数据表和文档
Newark
Datasheet2 页0 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
TME
相关零件
OmronE3Z-R86
Omron Retroreflective Photoelectric Sensor, Rectangular Sensor, 4000 mm Detection Range
Proximity Sensor Photoelectric Light ON/Dark ON PNP 2.5cm 12V to 24V 4-Pin
Proximity sensor, inductive, M8, shielded, 2 mm, DC, 2-wire, NO, M12 connector
描述
PHOTOELECTRIC RETROREFLECTIVE 18MM STEEL, 12-24VDC , 4M, NPN, DARK, NO, M12
TELEMECANIQUE SENSORS XUB1BNANM12 Photo-electric sensor-XUB-reflex-S
Photoelectric Sensor Reflected NO NPN 0.12m
Schneider PHOTOELECTRIC SENSOR 18MM NPN XUB
PHOTO SENSOR, 4M, NPN/SPST-NO, 24V