Telemecanique XUB1ANBNM12
Reflecting light barrier, 4 m, NPN, 10-36 VDC, M12-connector, IP67/IP65/IP69K, XUB1ANBNM12
数据表和文档
element14
Datasheet12 页15 年前
Datasheet12 页14 年前
Electro Sonic
Burklin Elektronik
RS (Formerly Allied Electronics)
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-50.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
TraceParts
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
Proximity sensor, inductive, M8, shielded, 2 mm, DC, 2-wire, NO, M12 connector
Proximity sensor, inductive, M18, shielded, 7 mm, DC, 2-wire, NO, M12 connector
Proximity sensor, inductive, M12, shielded, 3mm, DC, 2-wire, NO, M12 Connector
描述
Telemecanique Sensors Retroreflective Photoelectric Sensor, Barrel Sensor, 4 m Detection Range
Schneider Electric Photoelectric sensors XU Reflectie lichtscherm - XUB1ANBNM12
PHOTOELECTRIC RETROREFLECTIVE 18MM PLASTIC, 12-24VDC, 4M, NPN ,LIGHT, NC, M12
TELEMECANIQUE SENSORS XUB1ANBNM12 Photoelectric Sensor 18Mm Npn Xub
photo-electric sensor - XUB - reflex - Sn 4m - 12..24VDC - M12
Photoelectric Sensor Reflected NC NPN 0.6m
Sensor, Retro-reflex M18 Sr 4m, M12 Conn
RS APAC
PHOTO SENSOR, 4M, NPN/SPST-NC, 24V
PHOTOELECTRIC SENSORS XU, XUB, R
PHOTOELECTRIC SENSOR, 0m to 4m, NPN, NC;; PHOTOELECTRIC SENSOR, 0m to 4m, NPN, NC; Sensing Range:0m to 4m; Output Current:100mA; Sensor Output:NPN; Supply Voltage DC Min:12V; Supply Voltage DC Max:24V; Sensing Mode:Retroreflective; Supply Voltage Range DC:12V to 24V