Telemecanique XUB0BNSNM12
Photoelectric Sensor 18Mm Npn Xub Rohs Compliant: Yes |Telemecanique Sensors XUB0BNSNM12
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页3 年前
element14 APAC
Burklin Elektronik
RS (Formerly Allied Electronics)
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
TraceParts
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Schneider Electric Photoelectric sensors XU Eenrichtings lichtscherm - XUB0BNSNM12
BACKGROUND SUPPRESSION, DIFFUSE, RETRO-REFLECTIVE, THROUGH BEAM(RECEIVER)PES
TELEMECANIQUE SENSORS XUB0BNSNM12 Photo-electric sensor-XUB-multi-Sn
Telemecanique Sensors Multimode Photoelectric Sensor, Barrel Sensor, 120 mm → 15 m Detection Range
Photoelectric Sensor Diffuse NO/NC NPN 0.9m
Telemecanique Sensors XUB0BNSNM12 光電センサ
0mm Min, 20000mm Max, Cylindrical
15FT RANGE METAL BARREL M12 QD
DISTANCE PHOTOELECTRIC SENSOR, 20M, NPN; Sensing Range Max:20m; Sensing Method:Through Beam; Sensor Output:NPN; Product Range:OsiSense XU Series; Connection Method:M12 Connector; Supply Voltage DC Min:12V; Supply Voltage