Telemecanique XU2N18PP9AAS27
Sensor, Photoelectric Sensors XU2, Industrial Automation M18 Sensor
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页7 年前
供应链
Country of OriginFrance
Introduction Date2019-03-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Schneider Electric Photoelectric sensors XU Lichtgeleidersensorlichtgeleiderver - XU2N18PP9AAS27
Through Beam Photoelectric Sensor
18MM,DC,TRANSMITTER,PNP,2M CABLE, METAL
Photoelectric Sensor, Through Beam, 30V; Sensing Method:Through Beam; Product Range:Xu Series; Connection Method:M18 Connector; Supply Voltage Min:10V; Supply Voltage Max:30V; Sensor Output Type:Solid State Relay Rohs Compliant: Yes |Telemecanique Sensors XU2N18PP9AAS27