Telemecanique XU1N18PP341D
Reflecting light barrier, 4 m, PNP, 12-24 VDC, M12-connector, IP67, XU1N18PP341D
价格与库存
数据表和文档
Burklin Elektronik
Datasheet6 页3 年前
描述
Schneider Electric Photoelectric sensors XU Reflectie lichtscherm - XU1N18PP341D
photo-electric sensor - XU1 - reflex - Sn 4m - 12..24VDC - M12
Photoelectric Sensor Reflected NO/NC PNP 5.5m
SENSOR, PHOTOELECTRIC SENSOR , REFLEX SENSOR SN 4 M
Schneider PHOTOELECTRIC SENSOR 18MM SS PNP
Photo Sensor, 13.12Ft, Pnp/Spst-No/Nc; Sensing Method:Reflex; Product Range:Xu Series; Connection Method:4 Pin M12 Connector; Supply Voltage Min:12V; Supply Voltage Max:24V; Sensing Range Max:13.12Ft; Supply Voltage Dc Max:24V Rohs Compliant: Yes |Telemecanique Sensors XU1N18PP341D