Telemecanique XU1N18PP341
Schneider Electric Photoelectric sensors XU Reflectie lichtscherm - XU1N18PP341
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页3 年前
Burklin Elektronik
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
SENSOR, REFLEX PHOTOELECTRIC SENSOR, 4M SN DETECTION
Photoelectric Sensor Reflected NO/NC PNP 5.5m
Retroreflective Photoelectric Sensor
PHOTOELECTRIC SENSOR 18MM SS PNP
Photo Sensor, 18.04Ft, Pnp/Spst-No/Nc; Sensing Method:Reflex; Product Range:Xu Series; Connection Method:Cable; Supply Voltage Min:12V; Supply Voltage Max:24V; Sensing Range Max:18.04Ft; Sensor Output Type:Pnp/Spst-No/Spst-Nc Rohs Compliant: Yes |Telemecanique Sensors XU1N18PP341