Telemecanique XSDA500519H7
Proximity Sensor, 264VAC 500MA Xs +options
价格与库存
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet2 页6 年前
Datasheet1 页0 年前
描述
Proximity Sensor Inductive 264V
Schneider Electric Inductive and capacitive sensors XS Inductieve naderingsschakelaar - XSDA500519H7
INDUCTIVE PROXIMITY SENSORS XS,
TELEMECANIQUE SENSORS XSDA500519H7 Rectngulr Proximity Sensor, Indctiv, . More details: Proximity Switch, Supply Voltage 20-264 VAC, Circuit Type 2 Wire, Shielded No, Maximum Load 500 Milliamps, Operating Frequency 10 Hz, Output Mode NO/NC, Temperature Range -13 to 158 Degrees Fahrenheit, Detecting Distance 50 Millimeters, Length 3.90 Inches, Depth 1.50 Inches, Width 3.10 Inches