Telemecanique XS8G12PA140S
Block Inductive Proximity Sensor 4 Mm Detection Range, 12 - 24 V DC, IP67
价格与库存
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet2 页6 年前
Datasheet2 页10 年前
Datasheet2 页0 年前
描述
Proximity Sensor Inductive NO PNP 4mm 12V to 24V
inductive sensor XS8 12x40x26 - plastic - Sn4mm - 12..24VDC - M8
Schneider INDUCTIVE SENSOR 30VDC 100MA XS +O