Telemecanique XS8G12PA140
INDUCTIVE SENSOR 30VDC 100MA XS +OPTIONS | Telemecanique Sensors XS8G12PA140
数据表和文档
Burklin Elektronik
Datasheet2 页3 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
描述
inductive sensor XS8 12x40x26 - plastic - Sn4mm - 12..24VDC - cable 2m
INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, 4MM, 24V; Sensing Range Max: 4mm; Thread Size - Metric: -; Sensor Output: PNP; Supply Voltage DC Min: 12V; Supply Voltage DC Max: 24V; Product Range: OsiSense XS Series; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019)