Telemecanique XS8C1A1PAL01M12
Proximity Sensor Inductive NO PNP 2.5cm 12V to 24V
价格与库存
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet142 页15 年前
Farnell
Burklin Elektronik
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+1160%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
TraceParts
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
描述
INDUCTIVE SENSOR, 25MM RANGE, NON-FLUSH MOUNTABLE, 3 WIRE, PNP, 0.15M CABLE, M12 MALE CONNECTOR
Inductive Proximity Sensor, Pnp, 24V; Product Range:Xs Series; Sensing Range Max:25Mm; Sensor Output Type:Pnp; Supply Voltage Dc Max:24V; Supply Voltage Dc Min:12V Rohs Compliant: Yes |Telemecanique Sensors XS8C1A1PAL01M12