Telemecanique XS7G12PA140S
Telemecanique Sensors Inductive Block Proximity Sensor, 2 mm Detection, PNP NO, 12 → 24 V dc
价格与库存
数据表和文档
描述
INDUCTIVE SENSOR 264V 200MA XS +OPTIONS | Telemecanique Sensors XS7G12PA140S
TELEMECANIQUE SENSORS XS7G12PA140S Inductive sensor XS7 12x40x26-plastic
INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, 2MM, 24V; Sensing Range Max:2mm; Thread Size - Metric:-; Sensor Output:PNP; Supply Voltage DC Min:12V; Supply Voltage DC Max:24V; Product Range:OsiSense XS Series RoHS Compliant: Yes