Telemecanique XS7C1A1PAL01M12
Telemecanique Sensors Inductive Block Proximity Sensor, 12 mm Detection, PNP NO, 10 → 36 V dc, 12 → 24 V
数据表和文档
Burklin Elektronik
Datasheet5 页3 年前
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+600%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
TraceParts
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
描述
Proximity Sensor Inductive NO PNP 1.5cm 12V to 24V
Inductive Proximity Sensor, Pnp, 24V; Product Range:Xs Series; Sensing Range Max:15Mm; Sensor Output Type:Pnp; Supply Voltage Dc Max:24V; Supply Voltage Dc Min:12V Rohs Compliant: Yes |Telemecanique Sensors XS7C1A1PAL01M12