Telemecanique XS630B1MAU20
Cylindrical, Inductive Proximity Sensor, 30 mm Dia., Brass, 1/2 in Connector, 2 Wires, Shielded
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet5 页9 年前
Datasheet142 页15 年前
Electro Sonic
Burklin Elektronik
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-34.97%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
TraceParts
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
Proximity Sensor Inductive NO NPN 1.5cm 10V to 32VDC 4-Pin
Proximity Sensor NC PNP 1.5cm 10V to 32V 4-Pin
INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, M18 UNSH, NPB, 16MM, PNP, NO, M12, E2A SERIES
描述
Proximity Sensor Inductive NO 1.5cm 24V to 240V
INDUCTIVE SENSOR, M30, 15MM RANGE FLUSH, 2 WIRE AC/DC NO, 1/2" 3 PIN CONNECTOR
INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, 8MM TO 15MM, 24V TO 240V; Sensor Input:Inductive; Sensing Range:8mm to 15mm; Supply Voltage Range DC:24V to 240V; Supply Voltage Range AC:24V to 240V
INDUCTIVE SENSOR, 15MM, SPST-NO, 264V; Sensing Range Max: 15mm; Thread Size - Metric: M30; Sensor Output: SPST-NO; Supply Voltage DC Min: 20V; Supply Voltage DC Max: 264V; Product Range: OsiSense XS 630 Series; SVHC: No SVHC (1