Telemecanique XS530BSDBM12
Proximity Sensor Inductive NC 1cm 12V to 24V
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
描述
inductive sensor XS5 M30 - L55mm - brass - Sn10mm - 12..24VDC - M12
Proximity switch, built-in mounting M30, 1 Form B (N/C), 100 mA, Detection range 10 mm, XS530BSDBM12
PROXIMITY SENSOR, 36VDC 200MA XS
INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, 10MM, 24V; Sensing Range Max:10mm; Thread Size - Metric:M30 x 1.5; Sensor Output:-; Supply Voltage DC Min:12V; Supply Voltage DC Max:24V; Product Range:OsiSense XS Series RoHS Compliant: Yes