Telemecanique XS530B1DBM12
inductive sensor XS5 M30 - L74mm - brass - Sn10mm - 12..48VDC - M12
数据表和文档
描述
Proximity Sensor Inductive NC 1cm 12V to 24VDC
Schneider PROXIMITY SENSOR 30MM DC 2 WIRE XS
Proximity switch, built-in mounting M30, 1 Form B (N/C), 100 mA, Detection range 10 mm, XS530B1DBM12
PROXIMITY SENSOR, 58VDC 200MA XS