Telemecanique XS518BSDBM12
Proximity Sensor Inductive NC 5mm 12V to 24V
价格与库存
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
描述
inductive sensor XS5 M18 - L50mm - brass - Sn5mm - 12..24VDC - M12
TELEMECANIQUE SENSORS XS518BSDBM12 Inductive Sensor 36Vdc 200Ma Xs
Proximity switch, built-in mounting M18, 1 Form B (N/C), 100 mA, Detection range 5 mm, XS518BSDBM12
INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, 5MM, 24V; Sensing Range Max:5mm; Thread Size - Metric:M18 x 1; Sensor Output:-; Supply Voltage DC Min:12V; Supply Voltage DC Max:24V; Product Range:OsiSense XS Series RoHS Compliant: Yes