Telemecanique XS518B1NAM12
Cylindrical, Inductive Proximity Sensor, 18 mm Dia., Brass, M12, 3 Wires, Shielded
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页0 年前
Newark
Farnell
Electro Sonic
Burklin Elektronik
库存历史记录
3 个月趋势:
+32.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
TraceParts
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginIndonesia
Introduction Date2019-12-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Power Supply; AC-DC; 12V; 1.3A; 85-264V In; Enclosed; DIN Rail Mount; PFC; S8VM Series
Through-Beam Photoelectric Sensor, Bare Wire, Straight, U-Slot, Light On, NPN
Photo micro sensor, slot type, L-shaped, L-ON/D-ON selectable, NPN, 1 m robotic cable
描述
Proximity Sensor Inductive NO NPN 5mm 12V to 24VDC
INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, 4 to 8MM, 12 to 24 VDC; Sensor Input:Inductive; Sensing Range:4 to 8mm; Frequency Response Range:2 kHz; Supply Voltage Range DC:12V to 24V ;RoHS Compliant: Yes