Telemecanique XS512BLPBM12
Proximity Sensor Inductive NC PNP 2mm 12V to 24V
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet2 页0 年前
Burklin Elektronik
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
描述
inductive sensor XS5 M12 - L62mm - brass - Sn2mm - 12..48VDC - M12
Proximity switch, built-in mounting M12, 1 Form B (N/C), 200 mA, Detection range 2 mm, XS512BLPBM12
Cylindrical Proximity Sensor,12mm,PNP
PROXIMITY SENSOR, 58VDC 200MA XS
INDUCTIVE SENSOR, 2MM, PNP, 48V
INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, 2MM, 48V; Sensing Range Max:2mm; Thread Size - Metric:M12 x 1; Sensor Output:PNP; Supply Voltage DC Min:12V; Supply Voltage DC Max:48V; Product Range:OsiSense XS Series RoHS Compliant: Yes