Telemecanique XS508BSCBL01M12
Proximity Sensor Inductive NC 1.5mm 12V to 24V
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet2 页0 年前
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
TraceParts
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Introduction Date2024-06-07
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2023-09-01
描述
Inductive Sensor, 0mm Min, 1.2mm Max, Cylindrical, Flush Mount
Inductive Sensor 36Vdc 200Ma Xs