Telemecanique XS4P12NA340L1
inductive sensor XS4 M12 - L35mm - PPS - Sn4mm - 12..24VDC - cable 5m
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页7 年前
供应链
Country of OriginFrance
Introduction Date2019-03-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Proximity Sensor Inductive NO NPN 4mm 12V to 24V
Inductive Sensor, 0mm Min, 3.2mm Max, Cylindrical, Non Flush Mount