Telemecanique XS230AANAM12
Cylindrical, Inductive Proximity Sensor, 30 mm Dia., PPS, M12, 3 Wires, Unshielded
数据表和文档
Burklin Elektronik
Datasheet5 页3 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
TraceParts
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
Sensor; Light-ON; Diffuse Mode Sensing Mode; Photomicro; 2 to 5 mm; Infrared
Proximity Sensor; M12LNG; UNSH; NPB; 8MM; NPN; NO; 5M
INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, M18 UNSH, NPB, 16MM, PNP, NO, M12, E2A SERIES
描述
INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, 22MM, 48V; SVHC:No SVHC (15-Jan-2019)
PROXIMITY SENSOR, UNSHIELDED PLASTIC, 30MM BARREL, RANGE 22MM, 12-24
Proximity Sensor Inductive NO NPN 2.2cm 12V to 48V