Telemecanique XS212B4PBM12
inductive sensor XS2 M12 - L51mm - brass - Sn8mm - 12..24VDC - M12
数据表
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet142 页15 年前
Farnell
Burklin Elektronik
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+71.43%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
TraceParts
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
描述
Proximity switch, built-in mounting M12, 1 Form B (N/C), 200 mA, Detection range 8 mm, XS212B4PBM12
Telemecanique Sensors Inductive Threaded Barrel Proximity Sensor, M12, 8 mm Detection, PNP NC, 12 → 24 V dc
INDUCTIVE 24VDC PNP NC NONFLUSH M12 | Telemecanique Sensors XS212B4PBM12
Inductive Sensor, 8mm, PNP, Break Contact (NC) 200mA
Schneider Electric Inductive and capacitive sensors XS Inductieve naderingsschakelaar - XS212B4PBM12
INDUCTIVE SENSOR, 8MM, PNP, 24V
INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, 8MM, 24VDC; Sensing Range Max:8mm; Thread Size - Metric:M12; Sensor Output:PNP; Supply Voltage DC Min:12V; Supply Voltage DC Max:24V; Product Range:OsiSense XS Series; SVHC:No SVHC (17-Dec-201