Telemecanique XS1N18PA349
Cylindrical, Inductive Proximity Sensor, 18 mm Dia., Brass, 2 m, Bare Wire, 3 Wires, Shielded
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet7 页9 年前
Burklin Elektronik
RS (Formerly Allied Electronics)
TodayComponents
库存历史记录
3 个月趋势:
-21.38%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
TraceParts
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
Omron Automation E2A-M18KN16-WP-B1 2M Proximity Sensor, M18 UNSH,NPB,16MM,PNP,NO,2M CAB
描述
PNP BARRELINDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, M18X1, 10MM DETECTION RANGE, 12 TO 24VDC
Proximity Sensor Inductive NO PNP 1cm 12V to 24V
inductive sensor XS1 M18 - L39mm - brass - Sn10mm - 12..24VDC - cable 2m
PROXIMITY SWITCH, M18, PNP; Sensing Range Max: 10mm; Thread Size - Metric: M18; Sensor Output: PNP; Supply Voltage DC Min: 10V; Supply Voltage DC Max: 38V; Product Range: OsiSense XS 1N Series; Frequency Response Max: 1kHz; Sen