Telemecanique XS1N12PC410D
Cylindrical, Inductive Proximity Sensor, 17 mm Dia., Brass, M12, 4 Wires, Shielded
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet7 页4 年前
Datasheet2 页0 年前
element14 APAC
Farnell
TME
3 个月趋势:
-8.89%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
TraceParts
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
描述
Proximity Sensor Inductive NO/NC PNP 2mm 12V to 24VDC