Telemecanique XS1N12PB349D
Cylindrical, Inductive Proximity Sensor, 12 mm Dia., Brass, M12, 3 Wires, Shielded
价格与库存
数据表和文档
Burklin Elektronik
Datasheet2 页3 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+50.77%
描述
Proximity Sensor Inductive NC PNP 4mm 12V to 24VDC