Telemecanique XS1M12KP340L1
Proximity Sensor Inductive NO/NC NPN/PNP 2mm 12V to 24V
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页7 年前
Burklin Elektronik
RS (Formerly Allied Electronics)
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
TraceParts
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginFrance
Introduction Date2019-03-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
inductive sensor XS1 M12 - L50mm - brass - Sn2mm - 12..24VDC - cable 5m
Inductive Sensor, 0mm Min, 1.6mm Max, Cylindrical, Flush Mount
INDUCTIVE SENSOR 24VDC 200MA XS
Inductive Proximity Sensor, 2Mm, 24V; Product Range:Xs Series; Sensing Range Max:2Mm; Sensor Output Type:Npn/Pnp; Supply Voltage Dc Max:24V; Supply Voltage Dc Min:12V; Thread Size - Metric:M12 Rohs Compliant: Yes |Telemecanique Sensors XS1M12KP340L1