Telemecanique XS1M12KP340D
Proximity Sensor Inductive NO/NC NPN/PNP 2mm 12V to 24V
数据表和文档
Newark
Datasheet6 页9 年前
Farnell
Burklin Elektronik
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+43.46%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
TraceParts
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, M18 UNSH, NPB, 16MM, PNP, NO, M12, E2A SERIES
INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, M8, 2 MM DETECTION RANGE, 12 TO 24VDC, IP67
Proximity Sensor Inductive NO NPN 8mm 10V to 32VDC 4-Pin
描述
SCHNEIDER INDUCTIVE SENSOR, M12, 2MM RANGE, FLUSH, 12-24VDC, PNP/NPN NO/NC, M12 CONNECTOR
TELEMECANIQUE SENSORS XS1M12KP340D Inductive sensor XS1 M12-L61mm-brass
Inductive Sensor, 2Mm, 12-24Vdc; Sensing Range Max:2Mm; Thread Size - Metric:M12; Sensor Output:Npn/Pnp; Supply Voltage Dc Min:12V; Supply Voltage Dc Max:24V; Product Range:Osisense Xs 1M Series; Svhc:No Svhc (15-Jan-2 Rohs Compliant: Yes |Schneider Electric XS1M12KP340D