Telemecanique XS118B3PBM12
Proximity Sensor Inductive NC PNP 8mm 12V to 24V
数据表和文档
Burklin Elektronik
Datasheet5 页3 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+113%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
TraceParts
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
描述
inductive sensor XS1 M18 - L50mm - brass - Sn8mm - 12..24VDC - M12
Telemecanique Sensors Inductive Threaded Barrel Proximity Sensor, M18, 8 mm Detection, PNP NC, 10 → 36 V dc, 12
Schneider Electric Inductive and capacitive sensors XS Inductieve naderingsschakelaar - XS118B3PBM12
Inductive Sensor 36Vdc 200Ma Xs
Telemecanique Sensors XS118B3PBM12 近接センサ
INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, 8MM, 24V; Sensing Range Max:8mm; Thread Size - Metric:M18 x 1; Sensor Output:PNP; Supply Voltage DC Min:12V; Supply Voltage DC Max:24V; Product Range:OsiSense XS Series; SVHC:No SVHC (15-Jan-2