Telemecanique XCKD2511G11
Switch Limit N.O./N.C. DPST Top Plunger Screw Clamp 3A 240VAC 250VDC 15N Linear Screw Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页7 年前
供应链
Country of OriginIndonesia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2018-12-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述