TE Connectivity YAFD54-20-16SY6117
Conn MIL-C-26482 Circular SKT 16 POS Crimp ST Jam Nut 16 Terminal 1 Port
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页8 年前
Farnell
element14 APAC
Sager Electronics
Newark
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Conn Circular SKT 12 POS Crimp ST Jam Nut 12 Terminal 1 Port
Conn Circular SKT 4 POS Crimp ST Jam Nut 4 Terminal 1 Port
MIL Series Connector, 13 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Crimp Terminal, Receptacle
Circular Connector, MIL-DTL-38999 Series III, DS38999/24 Series, Jam Nut Receptacle, 6 Contacts
Circular Connector, 4 Contact(s), Polyethylene, Male, Crimp Terminal, Receptacle
Amphenol AerospaceD38999/24WA35PN-LC
Conn MIL-DTL-38999 Circular PIN 6 POS Crimp ST Jam Nut 6 Terminal 1 Port
描述
MIL Series Connector, 16 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Crimp Terminal, Receptacle
Circular Connector, Receptacle, 16 Position, 20-16, Jam Nut; Product Range:Afd Series; Circular Connector Shell Style:Jam Nut Receptacle; No. Of Contacts:16Contacts; Circular Contact Type:Crimp Socket; Coupling Style:Bayonet Rohs Compliant: No |Deutsch Te Connectivity AFD54-20-16SY-6117