TE Connectivity YAFD50-20-16PNC013
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 16 POS Crimp ST Flange Mount 16 Terminal 1 Port , WITH contacts
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页8 年前
element14 APAC
Farnell
Sager Electronics
Newark
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2017-11-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
相关零件
Amphenol IndustrialMS3122E14-12P
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 12 POS Crimp ST Box Mount 12 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialMS3122E14-19P
MIL Series Connector, 19 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Crimp Terminal, Receptacle
MIL Series Connector, 18 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Crimp Terminal, Receptacle
Conn Circular SKT 12 POS Crimp ST Jam Nut 12 Terminal 1 Port
Conn Circular MIL-DTL-26482 RCP 19 POS 14-19 Size SKT Contact Wall Mount , WITH contacts
Conn Circular PIN 12 POS Crimp ST Jam Nut 12 Terminal 1 Port
描述