TE Connectivity WP-762508-2.5-9
Labels Thermal Transfer Printable Label Polyester White 76.2x50.8mm
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页1 年前
Master Electronics
JRH Electronics
Electro Sonic
TE Connectivity
供应链
Introduction Date2014-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
相关零件
Dymo45021
45021 Labeling Tape, Standard D1 Cartridge, 0.5" x 23', Black/White Print, Labnager Series
Heat-Shrinkable Label Compatible with: XTL 500 Labels per sheet: 25
STD-0-9 code Wire Marker Tape Dispenser, Std with Tape STD-0-9
3M 3M ScotchCode Wire Marker Tape Refill Roll SDR2 50 RollsCase
3M SDR-3 Wire Marker Tape Refill Roll, Acrylic Adhesive, White, 2.4 m OAL, 5.46 mm Width
PanduitPMDR-3
Panduit PMDR-3 Marker Tape No 3, Legend .125"H, White, Polyester, 8'/10Rolls
描述
Cross Referenced to TE CNTY RAYCHEM - Part RYCWP-762508-2.5-9
RAYCHEM;PRINTERS WP 3/2" LABEL PRICE PER LABEL;F97088-000
Wire Marking Products SL-LABEL
LABEL, WHITE, 76.2X50.8MM, PK2500; Label Type:Self Adhesive; Label Size:50.8 x 76.2mm; Material:Polyester; Colour:White; Legend:Blank; Pack Quantity:2500; External Length / Height:50.8mm; Max Operating Temperature:150°C; Min Temperature Operating:-40°C; Width, External:76.2mm