TE Connectivity WP-318097-10-9
TE Connectivity A51165-000 WP Labels Standard Easy-To-Read Quick-Apply
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页1 年前
Master Electronics
Electro Sonic
TE Connectivity
Newark
供应链
Introduction Date2014-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
描述
WP Series 1.25 x 0.38 Polyester Thermal Transfer 1 across ID Label
Labels Thermal Transfer Printable Label Polyester White 31.8x9.7mm
Cross Referenced to TE CNTY RAYCHEM - Part RYCWP-318097-10-9
RAYCHEM;PRINTERS WP 1.25/.38" LABEL PRICE PER LABEL;A51165-000
WP-318097-10-9 ;ROHS COMPLIANT: YES
STANDARD LABELS WP-318097-10-9
LABEL, POLYESTER, WHITE, 9.7MM X 31.8MM; Label Type:Thermal Transfer Printable; Label Height:9.7mm; Label Width:31.8mm; Label Diameter:-; Label Material:Polyester; Label Colour:White; Pack Quantity:10000; Product Range:W