TE Connectivity W54-XC2A4B10-40
W54-Xc2A4B10-40=Cktbkr, therm, p |Potter&brumfield Te Connectivity W54-XC2A4B10-40
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页1 年前
Datasheet4 页1 年前
Electro Sonic
Master Electronics
TE Connectivity
JRH Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
3D下载
TraceParts
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Introduction Date2000-08-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
LTB Date2020-09-30
LTD Date2020-12-31
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
Carling TechnologiesCLB-403-11B3A-B-A
Circuit Breaker; Thermal; 1P; Blk; Push-To-Reset; 40A; Embossed Indic.Plate; 125-250VAC
Carling TechnologiesCLB-353-11B3A-B-A
Circuit Breaker Thermal Circuit Protector 1Pole 35A 250VAC/32VDC
Circuit Breaker Thermal Circuit Protector 1Pole 30A 250VAC/32VDC
描述
Circuit Breaker Thermal 1Pole 40A 250VAC