TE Connectivity W33-T1N1Q-15
Thermal Circuit Breaker, 2 Pole(s), 15A, 250VAC, 50VDC, Panel Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页1 年前
Master Electronics
Electro Sonic
TE Connectivity
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Introduction Date2005-12-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 week ago)
LTB Date2025-04-28
LTD Date2025-05-06
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 1 week ago)
相关零件
Sensata / AirpaxPP21-2-15.0A-OA-S
CIRCUIT BREAKER MAGNETIC-HYDRAULIC 15A 250VAC 65VDC PUSH-PULL PLUNGER UL1077
Sensata / AirpaxAPL1-1-52-123-M
CIRCUIT BRKR MAG-HYDR LEVER 12A
Sensata / AirpaxAPL1-1-51-153-AM
Circuit Breaker Magnetic 1Pole 15A 65VDC
Carling TechnologiesDG1-B0-34-615-131-C
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 1Pole 15A 277VAC/65VDC
Circuit Breaker, FAZ Series, 16A, 1 Pole, 277/480V AC, 15kA at 240/415V AC, B Curve
ABB ControlS201U-K16
CIRCUIT BREAKER, BRANCH CIRC. PROTECTION, K CURVE, 1-P, 16A, 10KA, 240VAC, UL489
Sensata / AirpaxR21-4-15.0A-B161CV-V
Circuit Breaker Magnetic 2Pole 15A
ABB ControlS201U-K15
Circuit Breaker, 1-P, 15A/240VAC, K, UL489 Listed, 10KAIC, DIN Mount
Carling TechnologiesCTB-B-B-12
Circuit Breaker; Thermal; Rocker; Blk Bezel; Blk Rocker; Panel Mount; 120A; 125VAC/50VD
描述